Movies
Ratings
64
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
WantedRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0