Titles you rated
One Missed Call 2Rated ★ 4.0
Scary Movie 5Rated ★ 4.5
MetamorphosisRated ★ 4.0
The BoyRated ★ 2.5
Friday the 13thRated ★ 1.5
Saw 3DRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 2.5
Gangs of New YorkRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
The MechanicRated ★ 3.0
RomeoRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Cruel Winter BluesRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0