Titles you rated
Hide and SeekRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
VampiresRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Horrible BossesRated ★ 3.0