Movies
Ratings
30 Nameless GangsterRated ★ 3.0 Nameless GangsterRated ★ 3.0
 The Way HomeRated ★ 4.0 The Way HomeRated ★ 4.0
 FrozenRated ★ 4.0 FrozenRated ★ 4.0
 Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0 Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
 Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0 Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
 GravityRated ★ 4.0 GravityRated ★ 4.0
 World War ZRated ★ 4.0 World War ZRated ★ 4.0
 New WorldRated ★ 5.0 New WorldRated ★ 5.0
 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
 The AttorneyRated ★ 4.0 The AttorneyRated ★ 4.0
 Life of PiRated ★ 3.0 Life of PiRated ★ 3.0
 The Matrix ReloadedRated ★ 3.0 The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
 Les MisérablesRated ★ 5.0 Les MisérablesRated ★ 5.0
 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
 Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0 Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
 The Terror LiveRated ★ 3.0 The Terror LiveRated ★ 3.0
 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
 HauntersRated ★ 3.0 HauntersRated ★ 3.0
 The Dark Knight RisesRated ★ 5.0 The Dark Knight RisesRated ★ 5.0