Titles you rated
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0