Movies
Ratings
701
RushRated ★ 0.5
The Bounty HunterRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Miss Pettigrew Lives for a DayRated ★ 2.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
For HorowitzRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 3.0- My Father Is HeroRated ★ 3.0
RinguRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 3.0
Julia's EyesRated ★ 3.0
Leaving Las VegasRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 2.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5