Movies
Ratings
170
ChefRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Bedtime StoriesRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0