Titles you rated
Puss in BootsRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 2.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0