Titles you rated
John CarterRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0