Movies
Ratings
13- The CureRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0