Titles you rated
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
The King's LettersRated ★ 0.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0