Movies
Ratings
113
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0