Titles you rated
New WorldRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0