Movies
Ratings
388
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 1.5
DuneRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
SinkholeRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Life, AnimatedRated ★ 1.5
CitizenfourRated ★ 3.5
Granny Poetry ClubRated ★ 5.0
Feels Good ManRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 2.5
Good SamRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.0
A League of Their OwnRated ★ 4.5