Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Heaven's Design TeamRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Big Windup!Rated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 4.5
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Black SummerRated ★ 4.5