Titles you rated
Blood and TiesRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 2.0
AlwaysRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 1.0
Final DestinationRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 5.0
Drunken Master IIRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
Righteous TiesRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
I Am The KingRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
FluRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0