Titles you rated
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 5.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 4.0
Rainbow SongRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 5.0
The Scent of LoveRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 4.5
EpitaphRated ★ 5.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
NotoriousRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 5.0
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0