Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.5
No Tears for the DeadRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
FameRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0