Titles you rated
JawsRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
OseamRated ★ 3.0
AliensRated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
The MistRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0