Titles you rated
MarathonRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.5
No MercyRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Tai-Chi MasterRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
TumbleweedRated ★ 3.0