Movies
Ratings
1801
Ghost ShipRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 2.5
The UninvitedRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 2.5- Remembrance of MBRated ★ 0.5
Friday the 13thRated ★ 3.0
Rough PlayRated ★ 2.0
DarknessRated ★ 3.0
The Scorpion KingRated ★ 3.5
AbductionRated ★ 3.5
My New PartnerRated ★ 3.0
Child's Play 3Rated ★ 4.0
The HuntressesRated ★ 4.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.0
Shrek the HallsRated ★ 4.0
[REC]²Rated ★ 3.0
High RiskRated ★ 4.0
PossessedRated ★ 3.0