Titles you rated
Romantic DebtorsRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 3.0
DoomRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Miss CongenialityRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Rob-B-HoodRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0