Titles you rated
Lost in SpaceRated ★ 3.0
BeethovenRated ★ 3.5
City LightsRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
American History XRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
FlightRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 2.0