Movies
Ratings
164
Evan AlmightyRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Project XRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.0
The HangoverRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0