Titles you rated
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Return of JafarRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
The Swan PrincessRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0