Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Murder Mystery 2Rated ★ 3.0
It's What's InsideRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
Murder MysteryRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
WishRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5