Series
Ratings
135
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5- There's Light at the Tip of My FingernailsRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5- The Person I LoveRated ★ 3.5
Modern FarmerRated ★ 4.0- WolfRated ★ 4.0
Children in HeavenRated ★ 3.5
A Farewell to SorrowRated ★ 4.0
3 Leaf CloverRated ★ 1.5- Invincible Parachute AgentRated ★ 3.5
FireworksRated ★ 3.0
Yellow HandkerchiefRated ★ 3.5
Let's Go to the BeachRated ★ 3.0- The PeakRated ★ 4.5
- Little WomenRated ★ 3.0
- Unstoppable MarriageRated ★ 2.5
Strongest Chil-wooRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
Can We Love?Rated ★ 2.5