Titles you rated
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 1.0
AlienRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0