Titles you rated
WeaponsRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- NoiseRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Silent HillRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
DecibelRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.0