Movies
Ratings
92
InterstellarRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Fast & FuriousRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0