Titles you rated
The Last SamuraiRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The UntouchablesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0