Titles you rated
TarzanRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 2.0
50/50Rated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
Drag Me to HellRated ★ 1.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
ChawRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0