Titles you rated
PassengersRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Seoul VibeRated ★ 2.0
LegendRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5