Titles you rated
KarmaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 5.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 4.5
The SinnerRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5