Titles you rated
The Gray ManRated ★ 4.5
Tomb of the RiverRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Wrath of ManRated ★ 4.0
Hot BloodedRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
KingmakerRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 5.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
I Want to Know Your ParentsRated ★ 4.0
The Adam ProjectRated ★ 4.0