Titles you rated
Dracula UntoldRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 2.0
Beautiful CreaturesRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
TumbleweedRated ★ 3.0- DoctorRated ★ 1.5
Man on High HeelsRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 3.0
Another FamilyRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 1.0
Escape PlanRated ★ 4.5
The Red ShoesRated ★ 1.0
Air DollRated ★ 1.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
The RecruitRated ★ 5.0
Cyborg SheRated ★ 0.5