Titles you rated
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
The Invisible ManRated ★ 1.0
Dark WatersRated ★ 2.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
Doctor SleepRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 4.0
Last ChristmasRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
VertigoRated ★ 1.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 2.5
JokerRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 4.5
Jesters: The Game ChangersRated ★ 0.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.5