Movies
Ratings
447
The Lego MovieRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
HornsRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Red CarpetRated ★ 2.5
ExtractedRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Slow VideoRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 1.5
Before SunriseRated ★ 2.0
WarriorRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5