Movies
Ratings
243
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 0.5
Hear MeRated ★ 4.5
White House DownRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 3.0