Movies
Ratings
648
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 4.5
Come, TogetherRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5