Titles you rated
The Smurfs 2Rated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Little ManRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
StardustRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5