Movies
Ratings
30
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
MRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Marine BoyRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0