Movies
Ratings
914
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 2.5
LifeRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Hard TruthsRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
The Double Life of VeroniqueRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
John WickRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.5