Series
Ratings
152
TemptationRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
Can Love Become Money?Rated ★ 1.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
Good For YouRated ★ 3.0- Han River BalladRated ★ 3.0
The Servant: The Untold Story of Bang-JaRated ★ 2.5- Secret CampusRated ★ 3.5
Tokyo Sun ShowerRated ★ 3.5
Densha otokoRated ★ 1.0
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 4.0- Late BlossomRated ★ 3.5
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 3.0
Shin DonRated ★ 3.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.5
Everybody Say KimchiRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.0