Series
Ratings
24
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
MaskRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 2.0
Secret LoveRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.0
RememberRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0