Movies
Ratings
412
The Man from EarthRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 3.5
The BirdsRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 5.0
No.3Rated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
RansomRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0