Titles you rated
Seven SamuraiRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
Our SeasonRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5