Titles you rated
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5