Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 5.0