Titles you rated
The Best of MeRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 1.5
What IfRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
My Rainy DaysRated ★ 2.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 1.5